Концепция CORAL FAMILY

 

SUN FAMILY CLUB

Відпочити всією сім'єю – це справа клопітка та непроста, і далеко не завжди вдається все задумане. У нашій концепції сімейного відпочинку Sun Family Club, яка працює в готелях найпопулярніших країн масового туризму вже майже 10 років, враховуються всі сторони організації відмінного відпочинку – розміщення і харчування, розваги і екскурсії. Дорослі можуть бути впевнені, що відпустка пройде ідеально!

 

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ КОНЦЕПЦІЇ SUN FAMILY CLUB

ВИСОКІ СТАНДАРТИ ОРГАНІЗАЦІЇ СІМЕЙНОГО ВІДПОЧИНКУ

Дотримання всіх принципів безпеки дитячого відпочинку. Спеціально розроблені спортивні, розважальні та розвиваючі програми для дітей різних вікових груп. Професійні педагоги та аніматори, які розмовляють українською мовою. Кухарі, які пройшли навчання основам дитячої слов'янської кухні.

ІДЕАЛЬНИЙ ГОТЕЛЬ ДЛЯ ВСІЄЇ СІМ’Ї

Готелі для програми Sun Family Club в усіх країнах відбираються за найвищими стандартами, багато з яких є визначальними при плануванні сімейного відпустки. Перед початком кожного сезону готелі проходять додатковий контроль безпеки для перебування дітей, як в самому готелі, так і на ігрових майданчиках в міні-клубах.

ІДЕАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ – СМАЧНО І КОРИСНО!

У всіх готелях Sun Family Club тип харчування - мінімум по системі "все включено". Можливості дитячого меню не однакові в готелях категорій 5 * і 4 *, але принципи його складання (по 5 основних групах продуктів (м'ясо, молочні продукти, овочі, фрукти і крупи) реалізуються у всіх готелях. Для малюків пропонуються молочні каші, які можна додатково подрібнити в блендері, працює «Куточок мами» в головному ресторані.

ТУРБОТА ПРО НАЙМЕНШИХ! (вікова група від 6 міс. до 4 років)

"Куточок мами 24 години" в міні-клубі або головному ресторані. Ігровий майданчик для малюків. Спеціальна огороджена зона на пляжі – Baby Beach. Цикл програм «Ранній розвиток відпочинку», «Сім почуттів», «Разом з мамою», що включає в себе уроки музики і творчості, навчання дитини говорити, ігри, спортивні заняття та ін.

РОЗВАЖАЮЧИ – РОЗВИВАЄМО! (вікова група від 4 до 12 років)

Кожен день тижня сімейної відпустки в готелях Sun Family Club наповнений для дітей цікавими розвиваючими іграми та веселими розвагами. Найголовніше в наших програмах - відсутність повчань - просто нескінченний азарт творчості, пошуку нестандартних рішень - ми розважаємо дітей, і в цьому бачимо їх розвиток!

ДЛЯ КОЖНОГО ВІКУ – СВОЇ РОЗВАГИ (вікова група від 12 до 16 років)

Спортивні змагання та турніри. Розвиваюча командна програма для підлітків «Стоп-кадр». Discussions Club. Вечірнє диско «Teen-Party».

СВОБОДА БУТИ РАЗОМ!

Головне завдання - зробити відпочинок в готелях програми Sun Family Club цікавим, активним, і незабутнім для дітей всіх вікових груп і їх батьків! При всій індивідуальності підходу до організації дозвілля, ми надаємо сім'ям можливість бути разом - відпочивати в одному готелі, але проводити відпустку у відповідності зі своїми смаками та інтересами!

КАДРИ ВИРІШУЮТЬ ВСЕ!

Для роботи з дітьми в міні-клубах готелів Sun Family Club запрошуються тільки висококваліфіковані педагоги, які пройшли обов'язкове медичне обстеження, необхідне для роботи з дітьми. Всі педагоги володіють англійською мовою, що сприяє поліпшенню контактів між дітьми з різних країн; серед них є також і педагоги з України.  

SUN FAMILY CLUB ULTRA

Концепція елітного сімейного відпочинку почала працювати в 2015 році і являє собою розширений варіант концепції відпочинку з дітьми Sun Family Club. У цьому сезоні Sun Family Club Ultra працює в наступних готелях Туреччини: Xanadu Resort Hotel, Regnum Carya Golf & Spa Resort, Papillon Ayscha Hotel, Papillon Zeugma Relaxury, Papillon Belvil Hotel, Gloria Serenity Resort, Gloria Golf Resort, Gloria Verde Resort.

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ КОНЦЕПЦІЇ SUN FAMILY CLUB ULTRA

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ ВИСОКОГО РІВНЯ

Для малюків - баночное дитяче харчування Hipp, Semper. Для старших діток - пакетовані соки, молоко, фрукти, овочі, тістечка, морозиво. В міні-клубах запропоновані смачні фруктові перекуси протягом дня та соки в пляшках.

ІГРАШКИ ПРОВІДНИХ СВІТОВИХ БРЕНДІВ

Розвиваючі іграшки Chikko, Kaloo, Plan Toys, Smoby, інтерактивні іграшки Fisher Price та конструктори Lego Duplo. Конструктори Lego, іграшки від Mattel, Hasbro, Zapf Creation та настільні ігри від Hasbro. Інтерактивні та радіокеровані іграшки Nikko, Eztec, Cartronic, Air Hogs, Wild Planet, приставки Sony Playstation, Nintendo, Wii, Xbox 360. Набори ""50 найбільших ілюзій світу" від Marvin's Magic, об’ємні пазли, головоломки Recent Toys.

УНІКАЛЬНІ РОЗВИВАЮЧІ ПРОГРАМИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Ігри-заняття за новою програмою «Ранній старт» в міні-групах з професійними педагогами з раннього розвитку. Ексклюзивна програма «Розвиваючий відпочинок» складається індивідуально, з урахуванням побажань батьків та інтересів дитини. Батьки можуть самі скласти розклад дитини на кожен день відпочинку.

ЗАХОПЛЮЮЧІ ДИТЯЧІ РОЗВАГИ

Спеціально запрошені артисти і клоуни, ексклюзивні свята і розваги, пам'ятні подарунки та багато іншого - все це разом створює неповторну атмосферу елітної відпустки для всієї родини! Проведення індивідуальних дитячих свят (дні народження, вечірки).

РІЗНОМАНІТНІ СПОРТИВНІ ЗАХОДИ NEW!

Дитяча аквааеробіка – заняття у воді корисні дітям, приносять радість і позитивні емоції! Програма поєднує елементи синхронного плавання, гімнастики і танцю. Груповий інструктор: плавання, фітнес, міні-гольф, шахи, футбол, настільний теніс.

ДОДАТКОВІ БЕЗКОШТОВНІ ПОСЛУГИ

Прокат горщиків, качалок, стільчиків, ванночок. Бронювання в номер підігрівача для пляшечок, стерилізатора, дитячої ванночки, пеленального столика.

ПЛАТНІ ПОСЛУГИ ВІД ГОТЕЛІВ

Індивідуальне замовлення готових страв з ресторану готелю. Дитячий масаж в СПА-центрі (від 2-х років). Індивідуальний інструктор: плавання, гольф, дитяча йога, футбол, роликові ковзани, гольф, теніс, верхова їзда. Додаткові послуги від готелю - водний спорт, катання на бананах, скутерах, seagway

ВСЕ ЦЕНОВЫЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ДЛЯ ВАС В  ON-LINE


Отправитель:
Телефон:
Электронная почта:
Тема:
Текст сообщения:
Проверочное число:
Мы принимаем к оплате: